index
o firmie
wyroby
kontakt
random image

   Powstanie Firmy Kowalstwo Artystyczne Stanisław Sobiecki i Syn wiąże się z wielopokoleniową tradycją kowalstwa w Rodzinie Sobieckich - sięga czasów zaborów, a udokumentowana działalność 1900 roku, kiedy to Michał Sobiecki otrzymał świadectwo o wykonywaniu tego zawodu – zachowało się ono w naszej Rodzinie do lat dzisiejszych.
Michał Sobiecki i jego przodkowie zajmowali się kowalstwem od wielu lat, wytwarzając najlepsze wozy i bryczki w rejonie Mszczonowa. - pasja ta była przekazywana z pokolenia na pokolenie z ojca na syna, stając się źródłem utrzymania Rodziny Sobieckich. Wiedza związana z tym rzemiosłem została również przekazana braciom ciotecznym: Janowi, Czesławowi i Stanisławowi.

W latach współczesnych w dobie pojazdów mechanicznych, kowale z Rodziny Sobieckich zmienili charakter działalności na użytkowe kowalstwo artystyczne. Obecnie rodzinne tradycje kultywuje Stanisław Sobiecki, który po latach zajmowania się innym rzemiosłem – blacharstwem i lakiernictwem samochodowym, postanowił wykorzystać wiedzę i praktykę zdobytą w młodości powrócił do korzeni.

Firma Kowalstwo Artystyczne Stanisław Sobiecki i Syn oferuje zarówno wyroby gotowe tj. krzesła, świeczniki, kosze na drewno, zestawy kominkowe i inne, usługi w zakresie wykonawstwa : bram, płotów, furtek, balustrad, kratek kominkowych itp. według własnego wzornictwa jak i pomysłów oraz życzeń Klientów.

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z produkowanymi wyrobami - poczynając od obmiaru, wykucia a kończąc na montażu oferowanego towaru.

Jakość naszej pracy poparta jest liczną i ciągle rosnącą grupą Klientów.

© 2008 www.kowalmilanowek.info
tel. +48 22 755 81 02, 0 606 159 908 , e mail kowalmil@wp.pl

informacja o cookies | strony internetowe: katet.eu